Delfinii din noul Delfinariu din Constanța. FOTO Adrian Boioglu
Complexul Muzeal de Științe ale Naturii Constanța vine cu o noutate pentru grupurile de turiști care vor să vadă reprezentațiile de la Delfinariu.
Începând din vara 2017 poți să faci o rezervare cu un simplu email pe adresa rezervari@delfinariu.ro.
Această metodă este valabilă doar pentru grupuri de minim 10 persoane. O altă condiție obligatorie este ca emailul să fie trimis cu cel puțin o zi înainte. Nu se vor lua în calcul emailurile trimise în aceeași zi pentru reprezentațiile din ziua respectivă.
În email trebuie trecute următoarele informații: numărul de persoane, date de contact, data și ora pentru care se dorește rezervarea.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Începând din acest weekend, toți constănțenii sunt invitați să participe la concertele pe care fanfara “Muzica Apelor” le va susține în mai multe locații din municipiul Constanța, în zilele de sâmbătă și duminică. Sâmbătă și […]
Recomandările doctorului Adrian Bîlbă al început de an. Cum este cel mai bine să faci mișcare după ce ai mâncat atât de mult și de greu de sărbători și cum să te ferești de bolile […]
Organizatorii festivalului Neversea încep cea de-a 10 ediție a campaniei de donare de sânge BLOOD NETWORK, care la acest final de săptămână va ajunge în Constanța, în parcarea Kaufland, Blvd. 1 Decembrie 1918, nr. 21. […]
Be the first to comment