Peste 12 000 de oameni au petrecut noaptea dintre ani în Piața Ovidiu!
Alexandra Stan, Dirty Nano, Pascal Junior și Robert Georgescu & White au creat o atmosferă electrizantă, iar concertele au fost însoțite de un show deosebit de lasere si alte efecte speciale.
Piața Ovidiu s-a transformat într-o petrecere în aer liber, unde oamenii au dansat, au cântat, s-au îmbrățișat și s-au bucurat de superbul foc de artificii de la miezul nopții. A fost spectacol de lumini pe cerul Constanței, când artificiile au fost lansate de pe Digul Farului Verde din Portul Turistic Tomis. Mai mult, efectele pirotehnice au fost sincronizate cu o coloană muzicală personalizată.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Reprezentanții CT BUS au stabilit noile reguli de urcare și coborâre din autobuzele companiei, pentru prevenirea răspândirii coronavirusului (SARS-CoV-2). CT BUS informează publicul călător că, pe perioada stării de alertă, urcarea în mijloacele de transport […]
Conform infomațiilor transmise de Centrul Meteorologic Regional Dobrogea, vântul va depăşi la rafală 55 – 70 km/h. Vremea va fi deosebit de rece pentru această perioadă, cu temperaturi maxime cuprinse între –4 grade și –1 […]
Polițiștii din Constanța au fost solicitați să intervină, prin apel la 112, în intervalul 15-16 august, după ce mai multe persoane au ignorat indicațiile salvamarilor și au intrat în apă în ciuda arborării steagului roșu. […]
Be the first to comment