CT BUS anunță publicul călător că începând de joi, 16 martie, autobuzele linilor 100, 100C și 13 opresc din nou în stația „Școala nr.7 Remus Opreanu”.
Stația este situată pe bulevardul Alexandru Lăpușneanu, în fața centrului comercial City Park Mall, în sensul de mers spre cap de linie „Satul de Vacanță”.
Reamintim că stația fost mutată temporar din cauza lucrărilor desfășurate de HidroSalt Plus B92 SRL.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
În urma avertizărilor meteorologice (ninsori și rafale de vânt puternic) emise de Administrația Naţională de Meteorologie pentru partea de Sud-Est a țării, CFR Călători informează pasagerii să aibă în vedere faptul că trenurile vor circula […]
Având în vedere demararea lucrărilor de modernizare a rețelei termice de transport, lucrări ce se desfășoară în cadrul proiectului „Reabilitarea rețelelor termice primare/transport a energiei termice din Municipiul Constanța-Etapa 1”, marți, 14 februarie, de la […]
Angajați și voluntari ai filialei de Cruce Roșie Constanța au mers zilele trecute în comuna Gârliciu pentru a veni în sprijinul unor oameni mai puțin fericiți. Potrivit reprezentanților Primăriei Gârliciu, cei de la Crucea Roșie […]
Be the first to comment