Un șofer a fost depistat când circula cu 147 km/h pe DN 3, între Constanța și Valu lui Traian.
Potrivit IPJ Constanța, la data de 16 aprilie, în jurul orei 15.00, polițiștii au identificat un bărbat care a condus un autoturism pe D.N.3, între municipiul Constanța și comuna Valu lui Traian, aparatul radar înregistrând viteza de 147 km/h pe un tronson de drum unde limita de viteză este de 70 km/h.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Circulația pe drumurile publice a căruțelor noaptea și fără a fi semnalizate, continuă să facă victime. Patru minori au ajuns la spital după ce mașina în care se aflau a lovit o căruță. Accidentul s-a […]
RAJA SA a activat Comandamentul pentru Situații de Urgență, de vineri, 08 iulie, ora 16.00, până luni, 11 iulie, ora 08.00, ca urmare a atenționărilor meteo de Cod galben, emise de Administrația Națională de Meteorologie […]
Un grup de persoane de etnie romă au intrat marți în jurul prânzului în incinta a ceea ce a mai rămas din IMUM Medgidia pentru a căuta fier vechi sau orice altceva ce ar fi […]
Be the first to comment