Toate Punctele Enel din judeţele Constanța, Ialomița, Călărași și Tulcea vor fi închise joi, 30 martie 2016, pentru lucrări de mentenanță la sistemul informatic.
În celalalte zile, Punctele Enel vor funcţiona după programul obişnuit:
– De luni până vineri, programul de funcţionare este de la ora 8 la ora 16.
Clienții pot găsi informații privind evidența facturilor de energie electrică, calculator tarifar, soldul şi plățile efectuate precum şi înregistrarea indexului fie prin intermediul aplicatiei pentru telefonul mobil MyEnel App – ce poate fi descărcată gratuit de pe App Store sau Google Play, fie accesand pagina www.enel.ro secțiunea MyEnel. Pentru transmiterea indexului, se poate apela gratuit InfoEnel la numărul de telefon 0800 07 08 09, pentru serviciul de telecitire.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Patru dintre sportivii secției de karate din cadrul Clubului Sportiv Ovidiu au fost medaliați la Campionatele Naționale de Ashihara Karate, ce au fost găzduite de Brașov în zilele de 18 și 19 septembrie. La întrecere […]
Am copilărit pe o stradă din Constanța unde nu erau foarte multe mașini. Așa erau atunci vremurile. Pe un trotuar care acoperea 5 scări de bloc vedeai 3-4 autoturisme parcate după-amiază. Aveam și copaci în […]
Primăria Constanța a anunțat că au fost reluate acțiunile de dezinsecție, iar tratamentele împotriva țânțarilor, căpușelor, gândacilor sau păienjenilor au loc în tot orașul. Aceste tratamente se desfășoară atunci când condițiile meteorologice permit. Substanţa folosită […]
Be the first to comment