Societatea Polaris M Holding a anunțat pe pagina oficială de Facebook că angajează șoferi pentru autogunoiere la punctul de lucru de la Costinești.
Descriere post:
Transportă cu autospeciala deșeuri menajere, stradale sau reciclabile.
Cerințe:
Permis de conducere categoria C;
Atestat profesional de transport marfă.
Beneficii:
Tichete de masă;
Ore suplimentare plătite;
Contract pe perioadă nedeterminată.
Cei interesați sunt așteptați să-și trimită CV-ul la adresa gabriel.penciu@polaris.ro. Informații suplimentare la numărul de telefon: 0722/526.682, de luni până vineri, în intervalul orar 08.00 – 16.00.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Acoperișul unui bloc, situat în spatele catedralei Sf. Petru și Pavel a luat foc miercuri după amiază. Locatarii clădirii de pe strada Revoluției au sunat speriați la 112, iar la fața locului au fost trimise […]
Din cauza unui hidrant, angajații RAJA au fost nevoiți să întrerupă furnizarea de apă potabilă în zona stadionului Faru. Pentru intervenția la un hidrant avariat de pe strada Primăverii din municipiul Constanța , RAJA SA […]
Primăria orașului Ovidiu a organizat acțiunea de acordare a burselor de merit și a burselor pentru rezultate deosebite la învățătură și performanțe sportive pentru elevii din oraș, dar și pentru profesori. Astfel au fost acordate […]
Be the first to comment