Femeia și-a abandonat mașina și s-a aruncat de pe pod. FOTO CTnews.ro
O femeie a încercat să se sinucidă în cursul după amiezii de 6 noiembrie, aruncându-se de pe un pod de lângă Cernavodă. A fost văzută la timp și scoasă în viață pe mal.
O femeie în vârstă de 35 de ani din București a încercat să se sinucidă aruncându-se în Dunăre. Aceasta și-a lăsat mașina la piciorul podului rutier al Autostrăzii A2, apoi a urcat pe acesta și s-a aruncat în gol. Gestul său a fost văzut de către un marinar al unei nave care era în zonă, care a sărit în apă și a reușit să o salveze.
Un echipaj medical a preluat-o și a transporat-o la spital, iar polițiștii au deschis un dosar de cercetare penală.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Plaja de la Capu Midia va fi luni, 12 martie, scena de desfășurare a secvențelor de desant amfibiu și de luptă împotriva unor grupări paramilitare ostile, conform scenariului tactic al Exercițiului multinațional Spring Storm 18, […]
Militarii din Forțele Navale Române execută, joi, 26 ianuarie, o misiune cu grad ridicat de risc pentru neutralizarea unei mine marine care a eșuat pe plaja din Sfântu Gheorghe. Mina a fost descoperită de către […]
Din cauza unei avarii apărută marți, 18 octombrie, în rețeaua de transport amplasată pe strada Labirintului din Constanța, nu se poate asigura deocamdată energie termică pentru prepararea apei calde de consum în zona Gării CFR. […]
Be the first to comment