Primăria și Consiliul Local Medgidia. FOTO Cătălin Schipor
Primăria municipiului Medgdia avea programată o dezbatere publică la sediul instituției, dezbatere cu tema : PUD – construcție hala de producție și spații administrative și anexă, str. Silozului, nr. 105A, Medgidia.
Initiatorul acestei dezbateri era firma HSP – AG INGENEERING AND PRODUCTION SRL, firma beneficiară a proiectului.
Dezbaterea a fost amânată însă pentru data de 10 octombrie, începând cu ora 10.00, la cererea inițiatorului.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
CSM Constanța și Dinamo București au oferit 60 de minute de handbal european la Sala Sporturilor, un veritabil thriller, cu final greu de anticipat până la ultima secundă! S-a încheiat 32-32, după o ratare de […]
Și în acest an, prin efortul bugetar al primăriei Ovidiu dar și ajutați de către diverși sponsori (societăți comerciale dar și persoane fizice), copii din Ovidiu și satele Poiana și Culmea au primit cadouri. Astfel, […]
Având în vedere că se apropie minivacanța de Sfânta Maria, prilej pentru mulți cetățeni români de a călători în afară granițelor tării, în perioadă următoare, în punctele de trecere a frontierei se preconizează o creștere […]
Be the first to comment