![Tratament cu nămol de la Techirghiol. FOTO miragemedspahotel.ro Tratament cu nămol de la Techirghiol. FOTO miragemedspahotel.ro](https://i0.wp.com/www.ctnews.ro/wp-content/uploads/2016/06/bch_20130517_5889.jpg?resize=678%2C381&ssl=1)
Patronatul Firmelor din Turism “Ion Movilă” ( PFTIM ) – Eforie Nord, Eforie Sud și Techirghiol va fi reprezentat la Târgul de Turism al României, cel mai important eveniment de specialitate. Târgul se desfășoară în perioada 16-19 februarie, la Romexpo Bucureşti.
Vizitatorii pot să-şi aleagă vacanța preferată în stațiunile (Eforie Nord, Eforie Sud și Techirghiol), profitând de ofertele speciale oferite de cei mai importanţi hotelieri din zona, pachete turistice pentru Sărbătorile Pascale 2017 si 1 Mai, vacanțe de relaxare, wellness și spa, tabere școlare și nu în ultimul rând, Oferte Speciale pentru planificarea vacanţei de vară în 2017.
Standul comun al Patronatului Eforie-Techirghiol şi al Primăriei Eforie va putea fi vizitat în cadrul pavilonului C3 – stand 46 – pe parcursul celor patru zile de târg, în intervalul orar 10:00-18:00 ( joi, vineri și sâmbătă) și între 10:00-16:00 duminică.
Be the first to comment