Primăria Orașului Năvodari invită toți copiii, sâmbătă, 1 iunie, în Parcul Central, pentru a sărbători împreună copilăria.
„Este o ocazie perfectă pentru a ne bucura, indiferent de vârstă, de momentele pregătite cu această ocazie.
Începând cu ora 11.00 și până la 13.00, toți cei prezenți vor fi învăluiți într-o atmosferă de poveste. Programul se anunță unul încărcat: jocuri și activități interactive, spectacol de teatru și păpuși, pictură pe față, baloane modelatoare, momente de magie și multe alte surprize pentru cei mici” – Primăria Năvodari.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Complexul Muzeal de Științe ale Naturii Constanța oferă profesorilor și tuturor specialiștilor în domeniul științelor Naturii posibilitatea de a desfășura cursuri tematice în cadrul instituției muzeale. Oferta cuprinde: – vizionarea spectacolului de la Delfinariu – […]
Natura nu ratează nici o ocazie pentru a ne arăta cum nu ne pasă de ea și cât putem polua. După o ploaie torențială din zona de nord a județului Constanța, apele au adunat la […]
Este știut faptul că de cele mai multe ori acțiunile persoanelor care încearcă să pătrundă pe proprietatea noastră se produc în momentele în care suntem plecați de acasă. Această tentativă, urmată apoi de acțiunea propriu-zisă, […]
Be the first to comment