USR Constanța și-a desemnat structurile de conducere la nivelul filialelor locale

USR Constanța și-a desemnat, în urma Adunărilor Generale desfășurate în week-end-ul 12-13 iunie 2021, structurile de conducere la nivelul filialelor locale din județul Constanța.

Astfel, potrivit USR Constanța, noile conduceri sunt:

Filiala municipală USR Constanța:

Președinte: Florin Cocargeanu

Biroul Local: Loredana Timofte (Vicepreședinte); Alexandru Sorin Dănilă (Vicepreședinte); Edward Nedelcu (Vicepreședinte); Dima Cheosea; Adriana Bunghez; Camelia Nicolae-Zgumă; Ion Zaifu; Adrian Gorcea; Simina Eleonora Vlad; Iulian Călin.

USR Năvodari:

Președinte: Petre Enciu

Biroul Local: Valentin Sterpu (Vicepreședinte); Cristian Bălașa (Vicepreședinte), Ștefan Antonaru; Oana Valentina Purcărea Dima; Ana Maria Listarf; Andrei Toxin.

USR Mangalia:

Președinte: Semiran Abdurefi

Biroul Local: Mădălin Corodescu (Vicepreședinte), Gabriela Nachiu, Angela Marinescu, Mihaela Marin Dubei, Nicoleta Cinzeacă, Mihailidis Raftopol.

USR Medgidia:

Președinte: Bogdan Moșescu

Biroul Local: Mihai Lala (Vicepreședinte); Ionuț Lupu

USR Ovidiu:

Președinte: Daniel Balaeș

Biroul local: Valentina Seceleanu; Raluca Antonescu; Bogdan Ciordaș; George Mihăescu, Dan Oancea; Andreea Furnea.

USR Valu lui Traian:

Președinte: Valentin Frangulea

Biroul local: Oana Ciamita (vicepreședinte), Teodora Stanciu.

USR Topraisar:

Președinte: Denis Hagicalil

Biroul local: Elena Georgeta Vasile (vicepreședinte); Cristian Gică Lucaci.

USR Saligny:

Președinte: Ionuț Ciurariu

Biroul local: Tudor Mihai (vicepreședinte); Nicoleta Marinescu

USR Ghindărești:

Președinte: Mihai Vîlcu

Biroul local: Liviu Ariton (vicepreședinte); Robert-Ciprian Epifan; Vasilica-Olguța Miron; Claudia Gavrilă.

USR Cernavodă:

Președinte: Petru Moraru

Biroul local: Andrei Rizea (vicepreședinte); Valentin Bejan

USR Pantelimon:

Președinte: Gheorghe Crăciunaș

Biroul local: Tudor Moroșanu (vicepreședinte); Elena Nicolae

USR Agigea:

Președinte: Gabriel Ciobanu

Biroul local: Anamaria Gornicu (vicepreședinte); Cristian Petre (vicepreședinte); Sebastian Solomon, Dragoș Vasile.

USR Cumpăna:

Președinte: Claudiu Bordei

Biroul local: Claudiu Vișan (vicepreședinte); Marius Ioniță; Daniel Luca

USR Poarta Albă:

Președinte: Constantin Ciobaniuc

Biroul local: Virgil Pascu (vicepreședinte); Florin Todica; Mariana Chioafă; Stela Ciobaniuc

USR Mereni:

Președinte: Marian Melente

Biroul local: Roxana-Maria Mocian (vicepreședinte); Mirela Simina Roșoga

USR Techirghiol:

Președinte: Marius Dobre

Biroul local: Sever Bechiș (vicepreședinte)

USR Tuzla:

Președinte: Cristina Marta

Biroul local: Traian Sidorencu (vicepreședinte); Cristina Mitchievici

USR Lumina:

Președinte: Cristian-Florin Stoian

Biroul local: Ana Maria Călin (vicepreședinte); Alina Stoian

USR Eforie:

Președinte: Carmen Mardale

Biroul local: Iulian Filimon (vicepreședinte); George Rădulescu

USR Mihail Kogălniceanu:

Președinte: Mirela Adriana Pavel

Biroul local: Mihaela Maxim (vicepreședinte); Mircea Ionuț Frățilă

Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.

Publicația Constanța NEWS, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*