Casa de cultură I.N. Roman din Medgidia. FOTO CTnews.ro
Primăria Medgidia îi invită pe locuitorii municipiului, sâmbătă, 24 februarie 2024, la ora 12.00, în sala de spectacole a Casei de Cultură „Ioan N. Roman”, pentru a sărbători în stil românesc, ziua iubirii.
Momentul va fi marcat printr-un spectacol de muzică și dans organizat de instructoare Stela Trifan.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Echipele Confort Urban au început astăzi lucrările de reabilitare a carosabilului pe strada Ionel Teodoreanu din cartierul Palazu Mare. În acest sens, se va efectua decopertarea carosabilului pe tronsonul cuprins între strada Corneliu Baba și […]
Un individ inconștient a fost depistat de către polițiștii constănțeni în timp ce conducea o mașină pe străzile din Constanța cu o alcoolemie record, dar și dreptul de a conduce suspendat tot din aceleași motive. […]
Consiliului Local Municipal Medgidia s-a întrunit marți, 28 iunie, în ședința ordinară a lunii în curs, iar cei 18 consilieri prezenți au admis cu vot majoritar toate proiectele aflate pe ordinea de zi. Primul punct […]
Be the first to comment