Regia Autonomă de Transport în Comun Constanța anunță publicul călător că, în perioada 29 septembrie – 9 octombrie 2017, prelungește traseul 5-40, datorită desfășurării evenimentului ,,Sărbătoarea Recoltei și a Vinului Dobrogean”, care va avea loc la Pavilionul Expozițional.
Astfel, autobuzele vor întoarce și vor avea stație în fața Pavilionului Expozițional.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Hoții nu țin cont nici de statutul social, nici de funcție și nici dacă fură din Casa Domnului sau de la slujitorii acestuia. Până și prelatul cu cel mai înalt grad din județul Constanța a […]
Primăria Mihai Viteazu desfășoară în această perioadă mai multe lucrări de infrastructură în comună și intenționează ca în perioada următoare să demareze un nou proiect ce prevede asfaltarea străzilor din satul Sinoie, un proiect finanțat […]
Curtea de Apel Constanța a decis astăzi, rejudecarea dosarului în care Valentin Vrabie a fost condamnat cu supendare, pentru o faptă de fals intelectual cu prejudiciu zero. Curtea de Apel Constanța a admis contestația în […]
Be the first to comment