Cerbul de la Microrezervația Constanța poate să îți verifice temele
Programul de vizitare la Acvariu, Delfinariu, Microrezervație, Planetariu și Expoziția de Păsări Exotice s-a modificat începând cu 1 octombrie. Odată cu el, au scăzut și tarifele de intrare.
Luni – Duminică între orele 09:00 – 16:00 – Reprezentații Delfinariu: 11:00 și 15:00 – Demonstrații Planetariu: 10:00, 11:30, 13:30, 15:30
Tarifele de la 1 octombrie 2016 până la 31 mai 2017 sunt următoarele:
Taxa unică Delfinariu, Microrezervație, Expoziție de Păsări Exotice și Planetariu:
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
RAJA S.A. va întrerupe furnizarea apei în orașul Techirghiol, din noaptea de vineri, 23 septembrie, ora 23.00, până sâmbătă, 24 septembrie, ora 20.00, pentru lucrări de înlocuire a unor conducte de distribuție apă potabilă. Vor […]
Mai multe benzi transportoare și un buncăr au fost distruse într-un incendiu izbucnit astăzi dimineață, în Portul Constanța. “În această dimineață, în jurul orei 05:44, am fost solicitați să intervenim la un incendiu bandă transportoare […]
Doi adolescenți au ajuns răniți la spital, unul dintre ei cu o plagă înjunghiată, în urma unui scandal spontan cu doi bărbați. De asemenea, și unul dintre bărbați a fost rănit, necesitând transportul la unitatea […]
Be the first to comment