Pentru inlocuirea unei portiuni din conducta de alimentare cu apa, cu diametrul de 100 mm, de pe strada Theodor Sperantia, din municipiul Constanta, SC RAJA SA este nevoita sa intrerupa alimentarea cu apa, astazi, 7 martie 2017, in intervalul orar 10,00-14,00. Sunt afectati consumatorii situati in perimetrul delimitat de strazile: Sos. Mangaliei – Mugurului – Micsunelelor – Amurgului – Sos. Mangaliei.
Ne cerem scuze tuturor abonatilor afectati, carora le dam asigurari ca echipele SC RAJA SA fac tot posibilul pentru finalizarea lucrarilor in timp cat mai scurt si pentru reluarea furnizarii de apa la parametri optimi.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
La Medgidia a avut loc astăzi dezbaterea publică cu tema “Modificarea HCL nr.153/18.12.2014 privind actualizarea altor taxe locale pentru secţiunea închiriere Sală Sport din Anexa nr.1 la HCL 153/18.12.2014) – privind diminuarea taxei de închiriere […]
Sportivii CSM Constanța sunt angrenați în competițiile interne de volei, handbal și baschet, la seniori, tineret și juniori. La tenis de masă, băieții joacă în returul Diviziei A, iar pugiliștii, în frunte cu campioana europeană […]
Consiliul Județean Constanța, împreună cu ADI „Dobrogea”, ECOTIC și Vastum Eco, organizează în perioada 20 – 25 septembrie o campanie de colectare a deșeurilor electrice și electronice, în localitățile Murfatlar, Cumpăna, Amzacea, Adamclisi și Chirnogeni. […]
Be the first to comment