În cadrul programului „Școala Altfel“, elevii au vizitat Aeroportul Mihail Kogălniceanu și au interacționat cu militarii americani. FOTO Black Sea Area Support Team
Militarii americani din cadrul Black Sea Area Support Team din Baza Militară Mihail Kogălniceanu au fost gazde pentru mai mulți copii veniți în vizită pe aeroport în cadrul „Școlii altfel“.
Copiii au putut interacționa cu militarii americani, au putut să urce în elicoptere și mașinile de pompieri. Chiar dacă afară nu a fost soare, ba chiar a și plouat, atmosfera a fost una pozitivă.
În cadrul programului „Școala Altfel“, elevii au vizitat Aeroportul Mihail Kogălniceanu și au interacționat cu militarii americani. FOTO Black Sea Area Support Team
În cadrul programului „Școala Altfel“, elevii au vizitat Aeroportul Mihail Kogălniceanu și au interacționat cu militarii americani. FOTO Black Sea Area Support Team
În cadrul programului „Școala Altfel“, elevii au vizitat Aeroportul Mihail Kogălniceanu și au interacționat cu militarii americani. FOTO Black Sea Area Support Team
În cadrul programului „Școala Altfel“, elevii au vizitat Aeroportul Mihail Kogălniceanu și au interacționat cu militarii americani. FOTO Black Sea Area Support Team
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Un bărbat de 76 de ani a murit duminică, 17 aprilie, într-un accident rutier petrecut în jurul orei 16.15, pe DN 22, la ieșire din localitatea Lumina, în zona Popasului Tașaul. Potrivit IPJ Constanța, deplasați […]
Primăria Năvodari informează că Venitul Minim de Incluziune (VMI) este în vigoare de la începutul anului și explică procedura de acordare a acestuia. Venitul minim de incluziune (VMI) reprezintă un program unic de asistență socială, creat […]
Primăria municipiului Constanța aduce la cunoștința locuitorilor faptul că începând din data de 20 februarie, strada Petru Vulcan este deschisă circulației la intersecția cu bd. Tomis (lângă Colegiul tehnic „Tomis“), cu sens unic dinspre str. […]
Be the first to comment