Sosirea primăverii a oferit comenzii Jandarmeriei constănţene prilejul de a ura femeilor care au ales să îmbrace uniforma bleu-jandarm, o primăvară frumoasă, plină de sănătate şi împliniri alături de colegi şi de cei dragi.
Reprezentantele sexului frumos din cadrul Jandarmeriei constănţene au primit într-un cadru festiv, o floare şi un mărţişor ca simbol al primăverii, alături de cele mai sincere urări de sănătate, succese şi împliniri, ca semn al aprecierii activităţii desfăşurate în cadrul instituţiei.
Pe această cale, întregul personal al Jandarmeriei Constanţa, urează tuturor doamnelor şi domnişoarelor ca Mărţişorul să le aducă anul acesta cât mai multe împliniri, bucurie şi dragoste în suflet!
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Un grav accident rutier s-a produs luni după amiază între Eforie Nord și Eforie Sud, fiind implicate patru autoturisme. La fața locului au fost trimise echipaje ale ISU Dobrogea, SMURD și SAJ pentru salvarea victimelor, […]
În contextul creșterii valorilor de trafic pe autostrăzile A2 și A4 către DN 39, Poliția Rutieră din Constanța vine în sprijinul conducătorilor auto cu trei rute ocolitoare recomandate pentru a facilita călătoriile către litoral. Astfel, […]
Polițiștii Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate Constanța, împreună cu procurori din cadrul DIICOT Constanța, au organizat o acțiune în cadrul unui dosar penal care vizează săvârșirea infracțiunilor de constituire a unui grup infracțional organizat, […]
Be the first to comment