Primăria Municipiului Medgidia organizează joi, 20 octombrie, începând cu ora 09.00, în sala de ședințe a instituției, o dezbatere publică cu privire la proiectul de hotărâre privind aprobarea delegării gestiunii serviciului de salubrizare al municipiului Medgidia.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Consilierii județeni din Constanța au fost convocați pentru ședința ordinară pe data de 22 noiembrie, începând cu ora 13.00. Pe ordinea de zi sunt 11 proiecte. Cele mai multe dintre acestea au legătură cu restaurarea […]
Asociația Română a Apei și Patronatul Apei organizează la București, în perioada 15 – 17 mai 2017, un complex de manifestări reunite în cadrul Forumului Regional al Apei Dunăre – Europa de Est. Președintele Asociației […]
Miercuri, 30 martie 2016, a avut loc la Școala Gimnazială nr.30 ”Gheorghe Țițeica” din Constanța, diseminarea celei mai recente reuniuni transnaționale din cadrul proiectului Erasmus + ”Invadatorii – Cum au influențat ei Europa de astăzi”, […]
Be the first to comment