Solistul care a întors toate scaunele de la “Vocea României” în doar câteva secunde a ajuns acum în semifinale. Bogdan Ioan are nevoie de toată susținerea constănțenilor din orașul său natal.
Semifinalele emisiunii de la Pro TV încep vineri, la ora 20.30. Bogdan face parte din echipa Smiley, iar votul publicului este cel care îl poate aduce mai aproape de marele premiu.
Telespectatorii își pot vota favoriții prin sms la numărul 1200 (tarif 1.19 euro/ TVA inclus), de 10 ori/concurent, sau online, gratuit, un vot/echipă, doar după START VOT, și astfel vor hotărî cine sunt cei patru finaliști ai celei mai tari competiții a vocilor.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Experți din cadrul Asociației de Dezvoltare Durabilă Constanța au vizitat și verificat tehnic luni, 16 mai, amplasamentul unde urmează să fie amenajat portul pescăresc Hârșova. „Împreună cu doi colegi din cadrul ADD Constanța și cu […]
Polițiștii caută o fată în vârstă de 10 ani, dispărută din Năvodari, după ce se certase cu mătușa la care locuiește din cauza notele obținute la școală. Poliţiştii au fost sesizaţi cu privire la dispariţia […]
Camera de Comerţ, Industrie, Navigaţie şi Agricultură Constanţa şi Schultz Consulting organizeaza Cursul autorizat „Director vânzări” – cod COR 112018, care se va desfăşura în perioada 23 – 24 februarie 2017, între orele 9:00 – […]
Be the first to comment