Reprezentanții RAJA au anunțat că pe razam unicipiului Medgidia s-a înregistrat o avarie la o conductă prinicipală.
Pentru remedierea unei avarii survenită la conducta de alimentare cu apă cu diametrul de 125 mm de pe strada W. Mărăcineanu din municipiul Medgidia, RAJA SA a fost nevoită să întrerupă furnizarea apei potabile în cursul zilei de 25 iulie, în intervalul orar 14,15– 17,30.
Sunt afectați abonații de pe străzile W. Mărăcineanu, Mărgăritarului, Scarlat Varlan, Plevnei, N. Bălcescu și din zona Școlii nr.7 .
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Prefectul județul Constanța, Silviu Coșa, a anunțat că nici Crăciunul și nici Revelionul nu sunt prevăzute ca excepții pentru locuitorii municipiului pentru a părăsi domiciliul și a precizat că sărbătorile de iarnă vor fi petrecute […]
Reprezentanții Sindicatului Liber al Navigatorilor au participat la Congresul “V” ETF (Federatia Europeana a Lucratorilor din Transporturi – sectiunea Europeana a ITF). La congres s-au stabilit politicile europene ale transportatorilor pentru urmatorii 5 ani si […]
Parcul Central din orașul Năvodari va găzdui miercuri, 24 ianuarie 2024, începând cu ora 14.00, un eveniment cultural-artistic susținut de elevi năvodăreni și artiști locali cu ocazia Zilei Unirii Principatelor Române. Programul artistic al evenimentului: […]
Be the first to comment