RADET Constanța anunță că în intervalul de timp 22.06.2017 – 30.06.2017 se vor efectua citirile contoarelor de energie termică montate la consumatori. Tabelul cuprinzând planificarea pe zile a punctelor termice pentru care se vor citi contoarele de energie termică montate la consumatori poate fi consultat pe site-ul RADET la sectiunea comunicate. Consumatorii de energie termică sunt rugați pe această cale se facă demersurile necesare pentru a permite accesul reprezentanților regiei la grupurile de masură, astfel încât citirea contoarelor să se efectueze în termenele stabilite.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Icoanele lui Dan Deaconu ajung la Constanța. Pe 16 decembrie, 2016, ora 18, va avea loc la Cofetăria Moesis By Angelo (Bdv Mircea cel Batrân, nr 148, vis a vis de Liceul Internațional) evenimentul inedit, vernisajul […]
Weekend-ul care s-a încheiat a adus o grămadă de vizitatori la Complexul Muzeal de Științe ale Naturii Constanța. Toate secțiile au avut oaspeți numeroși, dar la Acvariu și Delfinariu au fost înregistrate recorduri pentru această […]
Județul Constanța se va afla sub cod galben de vânt, începând de duminică seara și până luni la prânz. Administrația Națională de Meteorologie a emis o atenționare cod galben de vânt, valabilă în perioada 15 […]
Be the first to comment