Luptătorul Daniel Sandu de la CSM Constanța a obținut o medalie de bronz la un turneu internațional din Bulgaria.
În capitala Bulgariei, Sofia s-au încheiat întrecerile puternicului Turneu Internațional U23 “Petko Sirakov& Ivan Iliev”.
Din lotul României a făcut parte și talentatul sportiv Daniel Sandu de la CSM Constanța, care la lupte libere, categoria 65 kg și-a adjudecat medalia de bronz, într-o companie selectă, concurând cu adversari din topul mondial.
Pentru luptătorul constănțean a fost o verificare utilă, înaintea Campionatului European.
Antrenorul lui Daniel Sandu la CSM Constanța este Marian Oancea.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
La scurt timp după cazul de luare de mită de la Mangalia, un alt polițist, de data această din cadrul Secției 5 Poliție Constanța a fost prins în flagrant în timp ce își suplimenta veniturile […]
Ești în căutare de joburi în Olanda? Participă la târgul de joburi din Constanța și vezi dacă ți se potrivește una dintre ofertele noastre de lucru. DB Work se ocupă încă din 2014 cu medierea […]
La nivelul sistemului de alimentare cu apă din localitatea Palazu Mic (comuna Mihail Kogălniceanu) s-a înregistrat în ultima perioadă o creștere semnificativă a consumului de apă potabilă, dar și o scădere a debitului de apă […]
Be the first to comment