Delfin de la Delfinariul Constanța. FOTO Adrian Boioglu
Complexul Muzeal de Științe ale Naturii Constanța vine cu o noutate pentru grupurile de turiști care vor să vadă reprezentațiile de la Delfinariu.
Începând din vara lui 2017 poți să faci o rezervare cu un simplu email pe adresa rezervari@delfinariu.ro.
Această metodă este valabilă doar pentru grupuri de minim 10 persoane. O altă condiție obligatorie este ca emailul să fie trimis cu cel puțin o zi înainte. Nu se vor lua în calcul emailurile trimise în aceeași zi pentru reprezentațiile din ziua respectivă.
În email trebuie trecute următoarele informații: numărul de persoane, date de contact, data și ora pentru care se dorește rezervarea.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Conducta principală de alimentare cu apă de pe strada Badea Cârțan, în zona intersecției cu strada Ștefăniță Vodă, a înregistrat o avarie majoră în cursul serii de duminică, 04 iunie. Inițial, echipele de intervenție au […]
Un bărbat de 33 de ani a fost arestat preventiv după ce, la sfârșitul lunii ianuarie, a spart trei biserici din Mangalia, 2 Mai și Topraisar și a furat din cutia milei. Potrivit IPJ Constanța, […]
În fiecare an, pe data de 28 februarie sărbătorim Ziua Protecției Civile din România. Protecția civilă este o componentă a sistemului securității naționale în scopul prevenirii și reducerii riscurilor de producere a dezastrelor, protejării populației, […]
DORESC REZERVARE PENTRU UN GRUP DE 20 ELEVI SCOLARI SI 6 ADULTI INSOTITORI, PENTRU DATA DE 29 MARTIE 2018, ORA 11.00. MULTUMESC