Locuințe ANL repartizate la Cumpăna. FOTO Primăria Cumpăna
Primăria Cumpăna a anunțat că, luni, 14 martie, a avut loc repartiția a trei locuințe tip ANL (un apartament cu 2 camere și două garsoniere), către trei titulari ai cererilor de repartizare.
Aceștia figurează în lista privind ordinea de prioritate în soluționarea cererilor, aprobată prin Hotărârea Consiliului Local Cumpăna nr. 166 din data de 15.12.2021.
Beneficiarii acestor locuințe sunt:
1) Septar Elvis – apartament ;
2) Frîncu Elena – Gabriela – garsonieră;
3) Panait George – Marian – garsonieră.
Locuințe ANL repartizate la Cumpăna. FOTO Primăria Cumpăna
Locuințe ANL repartizate la Cumpăna. FOTO Primăria Cumpăna
Locuințe ANL repartizate la Cumpăna. FOTO Primăria Cumpăna
Locuințe ANL repartizate la Cumpăna. FOTO Primăria Cumpăna
Locuințe ANL repartizate la Cumpăna. FOTO Primăria Cumpăna
Locuințe ANL repartizate la Cumpăna. FOTO Primăria Cumpăna
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Marți, 22 iunie, s-a desfășurat prima probă scrisă din cadrul Evaluării Naționale a absolvenților de clasa a VIII-a (Limba și literatura română) – sesiunea 2021. Potrivit ISJ Constanța, la nivelul județului nostru au fost prezenți […]
Cea de-a patra etapă a proiectului „Șah în școală”, destinat elevilor din municipiul Constanța, va fi găzduită sâmbătă, 03 decembrie, de Restaurantul Sport din Constanța. Proiectul este promovat de Asociația Județeană de Șah, în parteneriat […]
Un bărbat a sesizat că la secția de votare 142 din municipiul Constanța urnele nu ar fi sigilate corespunzător, iar polițiștii au sesizat Autoritatea Electorală. Potrivit IPJ Constanța, la data de 9 iunie, polițiști din […]
Be the first to comment