Întrunirea moto 2017 organizată de Seawolves MC Buzău în colaborare cu Primăria Podgoria, Buzău, se va desfășura weekendul acesta, 28 – 30 iulie. Locația aleasă este pădurea Pleșești, comuna Podgoria.
Motoarele vor răsuna la o petrecere haiducească în pădurea Pleșești, situată la aproximativ 6 kilometri de municipiul Râmnicu Sărat, iar accesul se face pe un drum asfaltat. Locația permite camparea unui număr mare de corturi și dispune de locuri de parcare nelimitate.
Pentru vineri, începând cu ora 19.00, sunt pregătite recitaluri folk și rock. În jurul unui foc de tabără, pregătim împreună un ceaun de fasole cu afumătură, iar pentru sâmbătă facem cinste cu un gulaș de nu-l uitați prea curând. Pentru ziua de sâmbătă sunt programate concursuri cu premii.
În locație puteți găsi standuri cu mâncare și băuturi, iar intrarea este liberă.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Tarifele pentru sfârșitul de sezon 2018 s-au schimbat de la 1 septembrie. Complexul Muzeal de Științe ale Naturii oferă și pachete pentru cei interesați. Astfel, biletul pentru Delfinariu Constanța, Microrezervație și Expoziția de Păsări Exotice […]
RAJA SA a lansat aplicația de mobil MyRAJA pentru a facilita accesul abonaților săi la contul de client și la serviciile utilizate, în această perioadă în care recomandarea este să acordăm atenție sporită modului în […]
Societate comercială cu profil de construcții ușoare și amenajări peisagistice cu sediul în Valu lui Traian angajează muncitori calificați – peisagiști, lăcătuși mecanici, sudori, zugravi. Se oferă contract de muncă de 8 ore/zi, 5 zile/săptămână […]
Be the first to comment