O fată în vârstă de 14 ani din comuna Mihail Kogălniceanu este căutată de polițiști după ce a dispărut de acasă.
Poliţişti din cadrul Secției 2 Rurală Mihail Kogălniceanu au fost sesizaţi cu privire la dispariţia minorei Gîrțiu Georgiana, de 14 de ani, din comuna Mihail Kogălniceanu, județul Constanța.
La data de 12 ianuarie, aceasta a părăsit în mod voluntar domiciliul, fără a reveni până în prezent.
Ea are o înălțime de 1,60 metri, greutate 50 de kilograme, păr lung șaten, ochi verzi, față ovală.
La data plecării purta pantaloni de tip blue jeans de culoare gri, pulover negru și pantofi sport.
Cetăţenii care pot furniza orice informaţii în legătură cu această persoană sunt rugaţi să contacteze Dispeceratul I.P.J. Constanța, tel.0241.611.364.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Una dintre secvențele terestre ale Exercițiului multinațional „Sea Shield 21”, organizat de Forțele Navale Române, se desfășoară, până pe 29 martie, în poligonul de la Capu Midia. Trei detașamente mobile de lansare rachete ale Forțelor […]
Ion Ovidiu Brăiloiu, omul care a condus pentru mai multe mandate destinele orașului Eforie, a murit astăzi într-o cameră de hotel din București. Edilul suferea de cancer. Născut pe 19 februarie 1968 la Eforie, Ovidiu […]
Bugetul Primăriei Cernavodă îi permite anul acesta să se ocupe de multe activități: aspecte sociale, sănătate, educație și infrastructură plus serviciile publice. Vorbim aici de reabilitarea sau de dezvoltarea unor rețele termice care țin de […]
Be the first to comment