Zebre la Microrezervație. FOTO Gabriel Sandu / Facebook
Programul de vizitare la Acvariu, Delfinariu, Microrezervație, Planetariu și Expoziția de Păsări Exotice s-a modificat începând cu 1 octombrie. Odată cu el, au scăzut și tarifele de intrare.
Luni – Duminică între orele 09:00 – 16:00 – Reprezentații Delfinariu: 11:00 și 15:00 – Demonstrații Planetariu: 10:00, 11:30, 13:30, 15:30
Tarifele de la 1 octombrie 2016 până la 31 mai 2017 sunt următoarele:
Taxa unică Delfinariu, Microrezervație, Expoziție de Păsări Exotice și Planetariu:
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Din cauza unor avarii apărută în rețeaua de transport de pe strada Unirii, respectiv strada Verde din Constanța, nu se poate asigura deocamdată energie termică pentru prepararea apei calde de consum și a încălzirii în […]
Poligonul Capu Midia este, în aceste zile, locul în care militarii Forțelor Terestre Române își exersează abilitățile de trăgători, mai ales că mulți dintre ei vor face parte din detașamentul de apărare antiaeriană care va […]
În perioada următoare, Departamentul pentru Situații de Urgență, prin Inspectoratul General pentru Situații de Urgență, în colaborare cu Serviciul de Telecomunicații Speciale, va realiza o nouă rundă de testări ale Sistemului RO-ALERT. Activitatea are scopul […]
Be the first to comment