RAJA Constanta intrerupe alimentarea cu apa in orasul Ovidiu astazi, 15 mai 2017, in intervalul orar 12.00-16.00 pentru remedierea unei avarii survenite la conducta cu diametrul de 100 mm.
Sunt afectati consumatorii de pe strazile 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 si 12, strada E, precum si cartierul Viile.
“Ne cerem scuze tuturor abonatilor afectati, carora le dam asigurari ca echipele RAJA fac tot posibilul pentru remedierea avariei intr-un timp cat mai scurt si pentru reluarea furnizarii de apa la parametri optimi”, au transmis reprezentanții SC RAJA SA.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația CTnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe CTnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Primăria Municipiului Constanța, în parteneriat cu Animal Society și Four Paws International, continuă proiectul „Efort comun pentru un viitor mai bun” cu cea de-a treia campanie de sterilizare gratuită a animalelor de rasă comună pentru […]
Primăria Municipiului Constanța vă invită să participați la evenimentul „Fortza ZU“ ce va avea loc pe plaja Modern, sâmbătă începând cu ora 16:00, într-o atmosferă incendiară, alături de cei mai renumiți artiști ai României. Pentru […]
O aeronavă C-27J Spartan a Forţelor Aeriene Române, configurată pentru misiuni de evacuare medicală, efectuează marți, 7 mai, o misiune umanitară de urgenţă pe ruta Otopeni – Mihail Kogălniceanu – Bruxelles, pentru transferul unui pacient, […]
Be the first to comment